EOS 6D

Externí 2TB disk nebo tiskárna SELPHY Zdarma

Získejte odměnu za váš nákup

Je nám líto, ale tato akce již skončila.
Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás na Facebooku a dozvíte se o dalších chystaných akcích.

Produkty bylo možné registrovat do 17. 11. 2015. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Vyberte si odměnu

Externí disk

WD 2.5" Elements Portable 2000 GB

Externí disk USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0) dodáván se zkušební verzí zálohovacího software WD SmartWare Pro.

Kompaktní fototiskárna SELPHY CP910

Přenosná tiskárna Canon SELPHY CP910

Kompaktní fototiskárna, která vám kdekoli zajistí výtisky v kvalitě fotolaboratoře. Protože podporuje připojení Wi-Fi i AirPrint™, ideálně se hodí na bezdrátový tisk ze smartphonů i digitálních fotoaparátů.

Akce platí u těchto prodejců

Pravidla a podmínky akce

 1. Akce Canon EOS 6D dárek (dále jen akce) je určena výhradně pro konečné spotřebitele. Cílem akce je odměnit nové majitele Canon EOS 6D vybraným dárkem (dále jen bonus) za jejich pořízení. Typ bonusu je stanoven dle konkrétních produktů, jejichž seznam naleznete na webových stránkách canon.cz/eos6dpromo.
 2. Provozovatelem akce je společnost Canon CZ s.r.o., Jankovcova 1595, Praha 7. Organizátorem akce je společnost CreativeDreams s.r.o. Thámova 137/16, Praha 8. Akce se vztahuje na produkty zakoupené v době od 1. 9. 2015 do 31. 10. 2015 u vybraných prodejců. Registrace daných nákupů je možná do 17. 11. 2015.
 3. Podmínkou účasti je zakoupení vybraného produktu u vybraných prodejců jen v České republice. Akce se nevztahuje na produkty zakoupené ve velkoobchodech, u distributorů a jiných prodejců, než uvedených na canon.cz/eos6dpromo. Všechny produkty akce musí být nové a originální produkty Canon. Podmínky této akce nesplňují produkty zakoupené z druhé ruky, renovované či repasované produkty nebo produkty, které jsou padělané nebo jakkoli porušují práva na duševní vlastnictví společností skupiny Canon. Produkty akce vrácené (bez prodlení) prodejci nebudou platné pro danou akci a účastníci, kteří si tyto produkty budou nárokovat, poruší pravidla akce. Pokud se společnost Canon dozví o takovém zneužití, může proti případným účastníkům podniknout právní kroky. Všechny produkty akce musí být dodány a distribuovány společností Canon Europa N.V. nebo společnostmi skupiny Canon se sídlem v EHP, Švýcarsku nebo Lichtenštejnsku.
 4. Podmínkou účasti je doložení nákupu produktu originálem dokladu o prodeji. Datum nákupu musí být v období od 1. 9. 2015 do 31. 10. 2015 včetně. Produkty zakoupené mimo toto období nebudou do akce zařazeny. Akce se vztahuje pouze na Canon EOS 6D. Akce se vztahuje na všechny aktuální kity k daným modelům.
 5. Nárokování bonusu za nákup je možné provést nejpozději do 17. 11. 2015 a je možné jej provést pouze pomocí webové stránky www.canon.cz/eos6dpromo vyplněním formuláře a nahráním kopie platné účtenky. Účastníci poté obdrží e-mail s potvrzením, že jejich požadavek byl přijat. Pokud jej účastník neobdrží do 24 hodin od odeslání žádosti nebo nemá přístup k počítači, měl by se obrátit na naši telefonickou podporu pro žádosti na čísle +420 226 203 693. Organizátor a provozovatel akce nenese odpovědnost za zpožděné nebo neobdržené žádosti.
 6. Platné nároky na bonus budou zaslány do 6 týdnů (42 dnů) od data přijetí nároku. Datem přijetí nároku se rozumí datum registrace při nárokování pomocí webové stránky. Zaslání bonusu bude provedeno přes Českou poštu DOPORUČENĚ službou BALÍK DO RUKY. Všechny zásilky budou pojištěny pro případ krádeže. O odeslání bonusu bude účastník informován emailem. Bonus nelze vyměnit za jiné produkty či služby, případně vyplacením v hotovosti či převodem na účet. Bonusy nejsou soudně vymahatelné.
 7. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout nárok na bonus zejména z těchto důvodů:
  1. nákup produktu neproběhl v daném termínu,
  2. nárok byl přijat po 17. 11. 2015,
  3. není možné z účtu přečíst nebo ověřit model produktu, prodejce či datum zakoupení,
  4. nárok bonusu není v souladu s pravidly,
  5. formulář nebyl vyplněn úplně nebo pravdivě,
  6. sériové číslo produktu není platné,
  7. účastník akce nemůže doložit nákup produktu originálem nebo kopií dokladu o nákupu
  8. nákup produktu nebyl realizován u vybraného prodejce.
 8. V případě nárokování výplaty bonusu u více než 2 produktů při registraci nároků na stejnou osobu nebo při registraci nároku na stejnou adresu bude tento nárok řešen individuálně. V tomto případě může být výplata bonusu provedena i po lhůtě 6 týdnů od data přijetí nároku.
 9. Akce se nesmí zúčastnit zaměstnanci společnosti Canon CZ s.r.o., CreativeDreams s.r.o. a osoby blízké všem výše jmenovaným. Akce se dále nesmí zúčastnit osoby s trvalým pobytem mimo Českou republiku. Akce se nesmí zúčastnit osoby mladší 15 let.
 10. Zákazník dává účastí v akci souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, pro účely této akce a zároveň projevuje výslovný souhlas se zasíláním obchodních sdělení společnosti Canon CZ s.r.o.
 11. Organizátor i provozovatel akce si vyhrazují právo kdykoli zrušit platnost, upravit nebo změnit tuto akci bez vzniku jakýchkoli závazků, ale vždy se bude snažit minimalizovat dopad na účastníka, aby nedošlo k nepatřičnému nedorozumění. Dále si vyhrazují právo prověřovat jakékoli nároky pro zajištění dodržování těchto podmínek a vyžádat si další informace a podpůrné dokumenty. Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit nároky nebo účastníky, pokud má podezření, že je akce jakkoli zneužívána. Rozhodnutí ve věci této akce jsou konečná a nebude o nich vedena žádná korespondence.

V Praze, 31. 8. 2015.

Případné dotazy nebo nesrovnalosti směrujte na organizátora akce:
CreativeDreams s.r.o., Thámova 137/16, 186 00 Praha 8, e-mail: canon@creativedreams.cz