EOS 5D Mark III

Apple
iPad Mini Zdarma

Získejte odměnu za váš nákup

EOS 5D Mark III

Apple iPad Mini
zdarma

EOS 7D Mark II

Paměťová karta SDXC 128 GB
zdarma

EOS 70D

Paměťová karta SDXC 128 GB
zdarma

EOS 6D

Externí disk WD 2 000 GB
zdarma
Externí disk

WD 2.5" My Passport Ultra Metal 2000 GB modro/černý

Externí disk USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0) dodáván se zálohovacím softwarem WD SmartWare Pro. Pomocí nástroje WD Security lze nastavit ochranu heslem a hardwarové šifrování.

Rychlá paměťová karta

SanDisk SDXC 128 GB Ultra Class 10 UHS-I

Rychlá paměťová karta standardu Secure Digital Extended Capacity (SDXC) Ultra Class 10 od společnosti SanDisk je vhodná pro běžné, ale i profesionální použití. Disponuje kapacitou paměti 128 GB a pyšní se rychlostí čtení až 40 MB/s. Navíc je kategorie paměťových karet Class 10 vhodná i pro natáčení Full HD videa.

iPad mini

Apple iPad Mini 16 GB White/Silver

Tablet Apple A5 dual-core 1.0 GHz, dotykový 7.9" LED 1024x768 IPS, 16 GB, WiFi, Bluetooth 4.0, 2x webkamera, Lightning konektor

Je nám líto, ale tato akce již skončila.
Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás na Facebooku a dozvíte se o dalších chystaných akcích.

Produkty bylo možné registrovat do 7. 8. 2015. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.


1.

Kupte vybraný fotoaparát Canon

2.

Vyplňte formulář a nahrajte účtenku

3.

Do několika dnů ověříme Vaší žádost

4.

Získáte Vaši odměnu!

Akce platí u těchto prodejců

Prodejci EOS 5D Mark III a EOS 7D Mark II
Prodejci EOS 70D a EOS 6D
Pravidla a podmínky akce EOS PROMO

 1. Akce Canon EOS PROMO (dále jen akce) je určena výhradně pro konečné spotřebitele. Cílem akce je odměnit nové majitele vybraných zrcadlovek Canon vybraným dárkem (dále jen bonus) za jejich pořízení. Typ bonusu je stanoven dle konkrétních produktů, jejichž seznam naleznete na webových stránkách canon.cz/eospromo.
 2. Provozovatelem akce je společnost Canon CZ s.r.o., Jankovcova 1595, Praha 7. Organizátorem akce je společnost CreativeDreams s.r.o. Pobřežní 16/18, Praha 8. Akce se vztahuje na produkty zakoupené v době od 30. 4. 2015 do 31. 7. 2015 u vybraných prodejců. Registrace daných nákupů je možná do 7. 8. 2015.
 3. Podmínkou účasti je zakoupení vybraného produktu u vybraných prodejců jen v České republice. Akce se nevztahuje na produkty zakoupené ve velkoobchodech, u distributorů a jiných prodejců, než uvedených na canon.cz/eospromo. Všechny produkty akce musí být nové a originální produkty Canon. Podmínky této akce nesplňují produkty zakoupené z druhé ruky, renovované či repasované produkty nebo produkty, které jsou padělané nebo jakkoli porušují práva na duševní vlastnictví společností skupiny Canon. Produkty akce vrácené (bez prodlení) prodejci nebudou platné pro danou akci a účastníci, kteří si tyto produkty budou nárokovat, poruší pravidla akce. Pokud se společnost Canon dozví o takovém zneužití, může proti případným účastníkům podniknout právní kroky. Všechny produkty akce musí být dodány a distribuovány společností Canon Europa N.V. nebo společnostmi skupiny Canon se sídlem v EHP, Švýcarsku nebo Lichtenštejnsku.
 4. Podmínkou účasti je doložení nákupu produktu originálem dokladu o prodeji. Datum nákupu musí být v období od 30. 4. 2015 do 31. 7. 2015 včetně. Produkty zakoupené mimo toto období nebudou do akce zařazeny. Akce se vztahuje pouze na tyto produkty: Canon EOS 6D, Canon EOS 7D Mark II, Canon EOS 5D Mark III a Canon EOS 70D. Akce se vztahuje na všechny aktuální kity k daným modelům.
 5. Nárokování bonusu za nákup je možné provést nejpozději do 7. 8. 2015 a je možné jej provést pouze pomocí webové stránky www.canon.cz/eospromo vyplněním formuláře a nahráním kopie platné účtenky. Účastníci poté obdrží e-mail s potvrzením, že jejich požadavek byl přijat. Pokud jej účastník neobdrží do 24 hodin od odeslání žádosti nebo nemá přístup k počítači, měl by se obrátit na naši telefonickou podporu pro žádosti na čísle +420 234 134 241. Organizátor a provozovatel akce nenese odpovědnost za zpožděné nebo neobdržené žádosti.
 6. Platné nároky na bonus budou zaslány do 6 týdnů (42 dnů) od data přijetí nároku. Datem přijetí nároku se rozumí datum registrace při nárokování pomocí webové stránky. Zaslání bonusu bude provedeno přes Českou poštu DOPORUČENĚ službou BALÍK DO RUKY. Všechny zásilky budou pojištěny pro případ krádeže. O odeslání bonusu bude účastník informován emailem. Bonus nelze vyměnit za jiné produkty či služby, případně vyplacením v hotovosti či převodem na účet. Bonusy nejsou soudně vymahatelné.
 7. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout nárok na bonus zejména z těchto důvodů:
  1. nákup produktu neproběhl v daném termínu,
  2. nárok byl přijat po 7. 8. 2015,
  3. není možné z účtu přečíst nebo ověřit model produktu, prodejce či datum zakoupení,
  4. nárok bonusu není v souladu s pravidly,
  5. formulář nebyl vyplněn úplně nebo pravdivě,
  6. sériové číslo produktu není platné,
  7. účastník akce nemůže doložit nákup produktu originálem nebo kopií dokladu o nákupu
  8. nákup produktu nebyl realizován u vybraného prodejce.
 8. V případě nárokování výplaty bonusu u více než 2 produktů při registraci nároků na stejnou osobu nebo při registraci nároku na stejnou adresu bude tento nárok řešen individuálně. V tomto případě může být výplata bonusu provedena i po lhůtě 6 týdnů od data přijetí nároku.
 9. Akce se nesmí zúčastnit zaměstnanci společnosti Canon CZ s.r.o., CreativeDreams s.r.o. a osoby blízké všem výše jmenovaným. Akce se dále nesmí zúčastnit osoby s trvalým pobytem mimo Českou republiku. Akce se nesmí zúčastnit osoby mladší 15 let.
 10. Zákazník dává účastí v akci souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, pro účely této akce a zároveň projevuje výslovný souhlas se zasíláním obchodních sdělení společnosti Canon CZ s.r.o.
 11. Organizátor i provozovatel akce si vyhrazují právo kdykoli zrušit platnost, upravit nebo změnit tuto akci bez vzniku jakýchkoli závazků, ale vždy se bude snažit minimalizovat dopad na účastníka, aby nedošlo k nepatřičnému nedorozumění. Dále si vyhrazují právo prověřovat jakékoli nároky pro zajištění dodržování těchto podmínek a vyžádat si další informace a podpůrné dokumenty. Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit nároky nebo účastníky, pokud má podezření, že je akce jakkoli zneužívána. Rozhodnutí ve věci této akce jsou konečná a nebude o nich vedena žádná korespondence.

V Praze, 22. 4. 2015.

Případné dotazy nebo nesrovnalosti směrujte na organizátora akce:
CreativeDreams s.r.o., Pobřežní 16, 186 00 Praha 8, e-mail: canon@creativedreams.cz